Finanse

Ile kosztuje woda pitna i jak na niej oszczędzać?

 

Najdroższa jest oczywiście woda w butelkach. Im mniejsza pojemność, tym wyższa cena za litr. Ceny zależą od rodzaju wody (mineralna, źródlana, gazowana, niegazowana) oraz marki. Poniżej podaliśmy przykładowe zestawienie rocznych kosztów takiej wody, przy założeniu, że pijemy ją z w ilości dwóch litrów dziennie.

Powinniśmy wypijać 2 litry wody codziennie, rachunek jest bardzo prosty
2 litry x 1 zł za litr x 365 dni = 730 zł / rok dla jednej osoby

4 osoby w rodzinie x 730 zł = 2920 zł na rok

Pomijamy poniższe kwestie:oszczędności
• Noszenie butelek
• Szkodliwość opakowań PET
• Jakości wody butelkowanej
• Zanieczyszczenia środowiska
• Gigantycznej ilości butelek trafiających na wysypiska
• Transport w wysokich temperaturach, kiedy pijemy najwięcej

Odpowiedzmy sobie na pytanie: Czy nie warto zainwestować w swoje zdrowie oraz rodziny i zainstalować w domu urządzenie wytwarzające Krystalicznie Czystą Wodę bez żadnych ograniczeń prosto z kranu.
Firma SULTECH zadba o dobór, montaż oraz terminowość serwisów. Serwisujemy systemy eksploatowane ponad 20 lat i nadal działają na pełnych obrotach, dzięki systematycznemu serwisowaniu.

Po montażu filtra SULTECH:

Rezygnując z kupowania wody w plastikowych butelkach na rzecz wody filtrowanej molekularnie oszczędzamy ponad 2000 zł rocznie. Powyższe obliczenia nie uwzględniają korzyści wynikających z braku konieczności kupowania, przywożenia i wnoszenia butelek do domu, a także oszczędności na sprzęcie domowym, który nie ulega zniszczeniu pod wpływem kamienia przy dodatkowej instalacji zmiękczacza.

Filtry SULTECH to jednak przede wszystkim długoterminowa inwestycja w zdrowie.