Opinie

OPINIE KLIENTÓW

 

Mając na uwadze swój budżet, zdecydowałam się na filtr SULTECH Szafira oraz filtr pralkowy, do zmywarki i prysznicowy. Zdjęcie nie obrazuje wyznania mego męża do mnie, (jak sugerował pracownik firmy SULTECH, który je zrobił telefonem) ale moje do wody 😉
Jestem od niedawna szczęśliwą mamą i wiem, że ze spokojem w sercu mogę tą wodę podać mojej Kochanej Latorośli.
Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru zarówno filtra, jak również firmy SULTECH

                                                                                                                                 Szczęśliwa Mama

 

Chciałem zamontować jedynie zmiękczacz w domu i umówiłem się na rozmowę w domu. Przyjechał Pan z firmy SULTECH i tak od niechcenia wspomniał coś o jakiś szwedzkich filtrach. Po krótkiej rozmowie kupiłem 2 szt. Bluewater Cleone dla siebie i córki. Nie miałem żadnych wątpliwości i nie mam do dziś. Firma pamięta o terminowym wykonaniu serwisu, co mi bardzo odpowiada. Jestem pewien co do jakości urządzeń tego producenta oraz firmy, która do dziś dnia dba o to abym bez wahania pił wodę prosto z kranu. Polecam zdecydowanie i filtry Bluewater oraz firmę SULTECH. Ze zmiękczacza cieszy się pralka, piec co i armatura łazienkowa razem z kafelkami na ścianach. 

                                                                                                                                  Jerzy

 

 

Tanie jakoś nigdy w życiu nie szło mi razem z jakością. Ciężko pracuję, wiec i się nagradzam, zdecydowałam się na filtr Cleone z trójdrożną baterią (super rozwiązanie). Ja tam za bardzo sprzedawcom nie wierzę i zasilam się opiniami z internetu. Po lekturze niezliczonej ilości stron, wątpliwości minęły. Stwierdziłam że to jest to, jak stać mnie na komórkę za kilka tysięcy, która służy 2 lata i szkodzi zdrowiu. To tym bardziej stać mnie na profesjonalny filtr do wody, który posłuży wiele lat i służy zdrowiu. a herbata i kawa jak smakuje nie mówiąc o rosole. 

Polecam, od kiedy mam w domu filtr z firmy SULTECH skończył się problem z kamieniem w czajniku czy osadem w kubkach, herbata ma inny smak :).

Polecam też serwisantów 🙂 100% fachowcy.    

                                                                                                                               Marta

 

Zajmuję się zdrowym stylem życia zawodowo, w domu również tego przestrzegam. To jest moja pasja. Posiadam filtr SULTECH SZMARAGD.  Jak przebywałam w szpitalu, to prosiłam męża o wodę z filtra, pijąc ją czułam jak dociera do najdalszych części mego ciała, czułam ją w palcach moich nóg. Jestem przekonana o zdrowotnym działaniu wody jonizowanej z własnego, osobistego doświadczenia.

Wszystkim polecam!!!!

                                                                                                                               Anna

 

 

Przykłady zadowolonych klientów można mnożyć, ale nie chodzi tu przecież o to. Swoją opinię, niech Państwo sami wydadzą po obejrzeniu poniższych zdjęć. To są filtry po 6 miesiącach eksploatacji.
Powstaje pytanie, czekające na Państwa decyzję.

Czy ja będę filtrował i moje nerki, czy jednak zdobi to za mnie filtr??? 

                                                                                                                                             Małgorzata Sulej SULTECH

 

To tylko niektóre zdjęcia. Oczywiście, nie wszystkie filtry tak wyglądają, ale to są zanieczyszczenia mechaniczne. Na tym etapie filtracji nie są usuwane zanieczyszczenia chemiczne, których najczęściej nie dostrzeżemy gołym okiem.

Poniższy filtr wymieniony został po miesiącu – urządzenie po prostu przestało działać.

Nie czekaj i nie obarczaj swojego organizmu oraz swoich najbliższych, nerki nie da się wymienić po miesiącu.

Podaruj sobie mineralną prosto z kranu