Serwis

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych serwisantów, którzy zostali przeszkoleni w zakresie montażu oraz obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej systemów uzdatniania wody Bluewater Cleone, Kuna Cleone, Zepter Aqueena, SULTECH, KunaFilter. Serwisanci przechodzą cykliczny tok szkoleń podnoszący ich kwalifikacje.
Zadbaj o najwyższą jakość wody w swoim domu, biurze, dowolnym innym miejscu pracy lub relaksu. Przekaż nam dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń które posiadasz, aby z kranu płynęła krystalicznie czysta woda z minerałami.
Skorzystaj ze specjalistycznego programu serwisowego, w ramach którego to my pilnujemy kalendarza, ustalamy dogodny dla Ciebie termin serwisu, który jest kluczowym elementem mającym wpływ na jakość otrzymywanej wody.
Serwis urządzeń swoim zakresem obejmuje wymianę wkładów filtracyjnych, sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania poszczególnych elementów urządzenia, jego szczelność, wymianę wszystkich wyeksploatowanych elementów, sprawdzenie jakości wody, ciśnienia sieci zasilającej oraz zbiornika, w razie konieczności przeprowadzenie dezynfekcji.
Po wykonanym serwisie otrzymasz wypełniony protokół przeglądu z parametrami wody, paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Posiadamy oryginalne wkłady oraz akcesoria między innymi do modeli: Kuna CleoneCleone, Aqueena Zepter, Bluewater CleoneKF-RO 5 Kuna FilterKF-RO 4 Kuna Filter oraz SULTECH.

Kupiłeś urządzenie w sklepie internetowym lub inna firma dokonała montażu, ale nie jest w stanie zapewnić właściwego serwisu, zadbamy o nie.
Mieszkasz w Lublinie, korzystaj z usług lokalnej firmy. Nie będziesz miał problemu w przypadku awarii, nie będziesz musiał czekać kilka tygodni na serwis.
Posiadamy siedzibę w Lublinie i reagujemy bezzwłocznie.

Poniżej przedstawiamy oryginalne wkłady do systemu CleoneBluewater Cleone, Kuna Cleone oraz Aqueena Zepter

 

bluewater-cleone-serwis-roczny

UMÓW SERWIS

telefon: 665 125 011

e-mail: serwis@sultech.com.pl