Jak bardzo odmieni twoje życie, posiadanie zmiękczacza?

Miękka woda w domu pozwoli zaoszczędzić więcej czasu i pieniędzy.

Zmiękczona woda nie dopuszcza do osadzania się kamienia na armaturze, płytkach ceramicznych, podnosi komfort życia.

 

 •  Domowe instalacje wodne i urządzenia działają bezawaryjnie
  Zmiękczona woda nie pozostawia twardego nalotu na wewnętrznych ściankach rur i chroni instalację CO przed osadzaniem się tzw. kamienia kotłowego. Kamień potrafi zmniejszyć światło rur i utrudnić pracę instalacji grzewczej. Gdy zmiękczysz wodę, uchronisz domowe instalacje i urządzenia przed awarią,
  a także zwiększysz wydajność np. podgrzewacza wody nawet o 20%. Chronione przed usterką będą również pralka i zmywarka. Nigdy więcej zalanej podłogi!

 • Mniej sprzątania, łazienka i kuchnia wyglądają jak z katalogu
  Nie przesadzamy, zmiękczona woda rzeczywiście pozwala oszczędzić czas na sprzątanie, a efekty porządków widoczne są dłużej. Twarde, trudne do usunięcia osady z kamienia uwielbiają ozdabiać baterię łazienkową, krany w kuchni, kafelki i wannę. Zmiękczona woda nie pozostawia nieestetycznych plam z wody na lustrach, armaturze i szkle, dzięki czemu ich sprzątanie trwa krócej i jest mniej forsowne. A wyobraź sobie jak wyglądają twoje okna umyte miękką wodą – są bez smug. A ty – bez zadyszki. To co, przerwa na kawę? 
   
 • Oszczędności na detergentach, kosmetykach i środowisku 
  Zmiękczona woda sprawia, że zużycie środków czystości i ulubionych kosmetyków jest zauważalnie mniejsze. W twardej wodzie zazwyczaj zużywasz więcej mydła, żeli i środków, żeby doczyścić uporczywe zabrudzenia. Detergenty nie pienią się na tyle, aby działać skutecznie. Zmiękczona woda odwraca tą sytuację o 180 stopni. Potrzebujesz mniej środków, aby łazienka i kuchnia błyszczały czystością, tym samym mniej substancji z detergentów przedostaje się do środowiska. Zużywasz też mniej kosmetyków, w dodatku działają one lepiej i skuteczniej pielęgnują skórę. Tyle wygrać!
   
 • Polepsza się stan skóry i włosów
  Twarda woda bardzo podrażnia skórę, zwłaszcza tą wrażliwą i atopową. Ratowanie zaognionej skóry często trwa długo i kosztuje krocie. Również włosy cierpią przez twardą wodę, stają się matowe i oklapnięte, może pojawić się łupież…
  Zmiękczona woda nie szkodzi skórze i włosom. Przeciwnie, pomaga im odzyskać kondycję, miękkość i blask. A zdrowa skóra i włosy są bardziej podatne na dobroczynne działanie kosmetyków. Ładnie, prawda?
   
 • Miękkie, białe pranie, kryształowo czyste szklanki
  Ile razy zdarzyło się, że szklanki, sztućce i kieliszki wyjęte ze zmywarki miały smugi, plamy lub mglisty nalot? A pranie było szorstkie, a kolory przytłumione lub poszarzałe. Wydaje się, że to wina proszków i płynów do prania, ale kluczowe znaczenie ma tu woda.

 

Twarda woda psuje efekt zabiegów czyszczących. Zmiękczona woda nie pozostawia śladu na szkle i zastawie stołowej, a pościel i ręczniki są białe i miękkie.

Logo Sultech - Woda dla firm
Ikona koszyka
Ikona słuchawki
Ikona małpy(at)
Ikona Facebook

Nasza siedziba:

SULTECH

ul. Tadeusza Rejtana 14

20-434 Lublin

SULTECH woda, której możesz ufać

Ikona Youtube
Ikonka Instagram
Ikona Twitter

Social Media