Social Media

SULTECH woda, której możesz ufać

Nasza siedziba:

SULTECH

ul. Tadeusza Rejtana 14

20-434 Lublin

 

OPINIE KLIENTÓW

 

Mając na uwadze swój budżet, zdecydowałam się na filtr SULTECH Szafira oraz filtr pralkowy, do zmywarki i prysznicowy. Zdjęcie nie obrazuje wyznania mego męża do mnie, (jak sugerował pracownik firmy SULTECH, który je zrobił telefonem) ale moje do wody ;-)Jestem od niedawna szczęśliwą mamą i wiem, że ze spokojem w sercu mogę tą wodę podać mojej Kochanej Latorośli.Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru zarówno filtra, jak również firmy SULTECH

                                                                                                     Szczęśliwa Mama

 

Chciałem zamontować jedynie zmiękczacz w domu i umówiłem się na rozmowę w domu. Przyjechał Pan z firmy SULTECH i tak od niechcenia wspomniał coś o jakiś szwedzkich filtrach. Po krótkiej rozmowie kupiłem 2 szt. Bluewater Cleone dla siebie i córki. Nie miałem żadnych wątpliwości i nie mam do dziś. Firma pamięta o terminowym wykonaniu serwisu, co mi bardzo odpowiada. Jestem pewien co do jakości urządzeń tego producenta oraz firmy, która do dziś dnia dba o to abym bez wahania pił wodę prosto z kranu. Polecam zdecydowanie i filtry Bluewater oraz firmę SULTECH. Ze zmiękczacza cieszy się pralka, piec co i armatura łazienkowa razem z kafelkami na ścianach. 

                                                                                                                                  Jerzy

 

 

Tanie jakoś nigdy w życiu nie szło mi razem z jakością. Ciężko pracuję, wiec i się nagradzam, zdecydowałam się na filtr Cleone z trójdrożną baterią (super rozwiązanie). Ja tam za bardzo sprzedawcom nie wierzę i zasilam się opiniami z internetu. Po lekturze niezliczonej ilości stron, wątpliwości minęły. Stwierdziłam że to jest to, jak stać mnie na komórkę za kilka tysięcy, która służy 2 lata i szkodzi zdrowiu. To tym bardziej stać mnie na profesjonalny filtr do wody, który posłuży wiele lat i służy zdrowiu. a herbata i kawa jak smakuje nie mówiąc o rosole. 

Polecam, od kiedy mam w domu filtr z firmy SULTECH skończył się problem z kamieniem w czajniku czy osadem w kubkach, herbata ma inny smak :).

Polecam też serwisantów :) 100% fachowcy.    

                                                                                                                               Marta

 

Zajmuję się zdrowym stylem życia zawodowo, w domu również tego przestrzegam. To jest moja pasja. Posiadam filtr SULTECH SZMARAGD.  Jak przebywałam w szpitalu, to prosiłam męża o wodę z filtra, pijąc ją czułam jak dociera do najdalszych części mego ciała, czułam ją w palcach moich nóg. Jestem przekonana o zdrowotnym działaniu wody jonizowanej z własnego, osobistego doświadczenia.

Wszystkim polecam!!!!

                                                                                                                               Anna

 

 

Przykłady zadowolonych klientów można mnożyć, ale nie chodzi tu przecież o to. Swoją opinię, niech Państwo sami wydadzą po obejrzeniu poniższych zdjęć. To są filtry po 6 miesiącach eksploatacji. Powstaje pytanie, czekające na Państwa decyzję.

Czy ja będę filtrował i moje nerki, czy jednak zdobi to za mnie filtr???