Przejdź do sklepu

Dlaczego warto wybrać nasze filtry do wody?

1. Zdrowie dla pracowników: Nasze filtry do wody skutecznie usuwają zanieczyszczenia, które mogą stanowić zagrożenie pracowników.

2. Komfort i satysfakcja: Dostęp do czystej, smacznej wody podnosi komfort pracy i satysfakcję pracowników.

3. Ochrona urządzeń biurowych: Zmiękczacze wody, które oferujemy, chronią urządzenia biurowe przed osadzaniem się kamienia, wydłużając ich żywotność i zwiększając efektywność.

4. Zielony biznes: Filtracja wody w biurze to krok w stronę bardziej ekologicznego biznesu. Mniejsze zużycie wody butelkowanej oznacza mniej odpadów plastikowych i mniejszy ślad węglowy.

Filtry do wody to zdrowie

Filtry które posiadamy w ofercie zadbają o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego zespołu. Dodatkowo oferowane przez nas dystrybutory wody zapewnią łatwy dostęp do czystej, schłodzonej lub podgrzanej wody. Aby zapewnić pełną ochronę Twojej firmy, oferujemy również zmiękczacze wody, które wydłużą żywotność urządzeń biurowych (np. ekspresu do kawy).

Woda dla firm

Jakość wody ma ogromne znacznie, nie tylko w domu, ale również w miejscu pracy. Bez względu na to, czy jesteś małym biurem czy dużą korporacją, Twoja firma potrzebuje dostępu do czystej, zdrowej wody. Dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania filtracyjne.

Logo Sultech - Woda dla firm
Ikona koszyka
Ikona słuchawki
Ikona małpy(at)
Ikona Facebook

Nasza siedziba:

SULTECH

ul. Tadeusza Rejtana 14

20-434 Lublin

SULTECH woda, której możesz ufać

Ikona Youtube
Ikonka Instagram
Ikona Twitter

Social Media