Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia naszych serwisantów, którzy zostali przeszkoleni w zakresie montażu oraz obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej systemów uzdatniania wody Bluewater Cleone, Kuna Cleone, Zepter Aqueena, SULTECH, KunaFilter, Aquaphor.

Serwisanci przechodzą cykliczny tok szkoleń podnoszący ich kwalifikacje.
Zadbaj o najwyższą jakość wody w swoim domu, biurze, dowolnym innym miejscu pracy lub relaksu. Przekaż nam dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń które posiadasz, aby z kranu płynęła krystalicznie czysta woda z minerałami.
Skorzystaj ze specjalistycznego programu serwisowego, w ramach którego to my pilnujemy kalendarza, ustalamy dogodny dla Ciebie termin serwisu, który jest kluczowym elementem mającym wpływ na jakość otrzymywanej wody.
Serwis urządzeń swoim zakresem obejmuje wymianę wkładów filtracyjnych, sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania poszczególnych elementów urządzenia, jego szczelność, wymianę wszystkich wyeksploatowanych elementów, sprawdzenie jakości wody, ciśnienia sieci zasilającej oraz zbiornika, w razie konieczności przeprowadzenie dezynfekcji.
Po wykonanym serwisie otrzymasz wypełniony protokół przeglądu z parametrami wody, paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Posiadamy oryginalne wkłady oraz akcesoria między innymi do modeli: Kuna Cleone, Cleone, Aqueena Zepter, Bluewater Cleone, SULTECH oraz systemów Aquaphor.

Kupiłeś urządzenie w sklepie internetowym lub inna firma dokonała montażu, ale nie jest w stanie zapewnić właściwego serwisu, zadbamy o nie.
Mieszkasz w Lublinie i okolicy, korzystaj z usług lokalnej firmy. Nie będziesz miał problemu w przypadku awarii, nie będziesz musiał czekać kilka tygodni na serwis. UMÓW SERWIS


telefon: 665 125 011

e-mail: serwis@sultech.com.pl

Autoryzowany serwis

 

 

 

 

 

Logo Sultech - Woda dla firm
Ikona koszyka
Ikona słuchawki
Ikona małpy(at)
Ikona Facebook

Nasza siedziba:

SULTECH

ul. Tadeusza Rejtana 14

20-434 Lublin

SULTECH woda, której możesz ufać

Ikona Youtube
Ikonka Instagram
Ikona Twitter

Social Media